Anasayfa Eko Turizm Konaklama Nasıl Gidilir? İletisim
Hakkımızda
 
Bölgemizdeki Güzellikler
 Küre Dağları Milli Parkı
 Valla Kanyonu
 Çatak Kanyonu
 Horma Kanyonu
 Ilgarini Mağarası
 Ilıca Şelalesi
Diğer
 Basında Biz
 Fotoğraf Galerisi
 Yaban Hayatı
 Hakkımızda
Hakkımızda

     Firmamız 30 yılı aşkın süredir Sabri YILMAZ adı altında orman ürünleri, taşımacılık ve taahüt işleri konusunda hizmet vermiştir. 1996 yılında ise kurumsallaşarak "YILMAZ TAŞIMACILIK TURİZM İNŞAAT PAZ. ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ." ünvanı adı altında Kastamonu - Pınarbaşı ilçesinde kereste fabrikasını da kurarak profesyonel üretime ve hizmetlerine devam etmiştir.

     Fabrikamız 2.000 m2 kapalı alan içerisinde tomruk kesme, rabıta ve kurutma fırını ile her türlü siparişlerinizi karşılayacak kapasitededir. Üretmiş olduğu siparişleri kendi taşıma araçları ile Türkiye'nin her bölgesine en kısa zamanda ulaştırmaktadır.

     Firmamız ürün yelpazesini hergeçen gün genişleterek kısa sürede monte edilebilen Bungalow, Prefabrik ve kalıcı ahşap ev üretimini de uzman kadrosu yardımı ile yapmaktadır.

     2004 yılında da Turizm sektörüne de giriş yapılmıştır. Bölgemizdeki eko turizm için bungalow tarzı evlerden oluşan turistik bir tesis ile gelenlerin hoşnut kalacakları bir ortam oluşturulmuştur.Ana ilkesi müşteri memnuniyetini güden anlayışı ile sektörde söz sahibi olmayı ilke edinmiştir.


Designed by Doruk.web.tr © parkilica.com